متن سربرگ خود را وارد کنید

متن سربرگ خود را وارد کنید

استانداردهای تولید سازه

Structural production standardsیکی از مهمترین استانداردهایی که در بحث احداث گلخانه ها جهت افزایش کیفیت تولید محصول و کاهش هزینه ها باید مدنظرقرار گیرد بکارگیری استانداردهای مربوط به تولید سازه گلخانه است.

اصولا گلخانه هایی که در کشور های اروپایی احداث میگردند از استانداردهای خاصی تبعیت میکنند که باعث مقاومت بهتر سازه گلخانه ای میشود .

مجموعه گوهر چشمه خورشید نیز با بهره گیری از استانداردهای مطرح موجود در ایران و سایر کشورهای اروپایی اقدام به تولید سازه هایی از جنس تماما فلز اهن گالوانیزه با کیفیت و مقاومت بسیار بالا کرده است.

در تولید سازه های گلخانه ای  از هیچگونه جوشکاری برای اتصال قطعات سازه استفاده نمیشود و تمامی قطعات توسط پیچ و مهره و بست ها  بهم متصل میگردند.

سازه های گلخانه ای گوهر چشمه خورشید از نظر مهندسی در برابر باد با سرعت 130 کیلومتر بر ساعت و وزن برف تا 40 کیلوگرم مقاوم هستند.

ما را در فضای مجازی دنبال کنید:

شرکت نوزده گیاه گوهر چشمه خورشید با رویکردی نو و متفاوت در صنعت گلخانه و برخلاف اکثر گلخانه های اجرا شده در سطح کشور که بر اساس یک پیش فرض و با یک مشخصات در مناطق مختلف با شرایط متفاوت اجرا میگردند،اقدام به طراحی سازه‌های گلخانه متناسب با شرایط حاکم بر منطقه از جمله،اقلیم،توپوگرافی منطقه،نوع خاک و حداکثر مقدار بارش برف و حداکثر سرعت باد و همچنین با در نظر گرفتن بارهای مرده و زنده دیگر وارده به سازه گلخانه ، اقدام به طراحی و محاسبه گلخانه ها مینماید.

ارتباط با ما

تمامی حقوق برای شرکت نوزده گیاه گوهر چشمه خورشید محفوظ میباشد.

مشاوره رایگان