گلخانه ایرانی تیپ A

Iranian greenhouse type Aگلخانه ایرانی تیپ A دارای چهار نوع شبکه بندی در دستک ها و پل ها می‌باشند:
۱. ساده
۲.ساده دستکدار
۳.پیشرفته
۴. پیشرفته دستکدار

با اسکلت سیرکولار (قوس کمان حدودا نیم دایره)، مولتی اسپن (به صورت چند دهانه ای) و پرتابل، که با عرض های 8 و 8/5 و 9 و ارتفاع 4/80 متر قابلیت تولید و اجرا دارد. این گلخانه ها دارای مقاومت کمتری نسبت به سایر گلخانه های صنعتی هستند. مقاومت سازه‌ها نسبت به باد تا 70 کیلومتر و نسبت به بارهای زنده تا 25 kg/m2 است. مقاومت این سازه‌ها مشروط به روشن بودن سیستم حرارتی و بسته بودن دریچه هاست.
در تیپ A گلخانه های ایرانی ستون ها از جنس لوله گالوانیزه گرم به فاصله 3 متر از یکدیگر و ارتفاع 3 متر، قطر کمانها 50 میلی متر، ناودان ها از نوع ورق های گالوانیزه گرم به ضخامت 2 میلیمتر با 4 خم، سرستون از ورق گالوانیزه به ضخامت 3 و 2/5 میلی متر طراحی و تولید می‌شوند.
دریچه های سقف این سازه ها حدود 15 – 20 درصد سقف و از نوع لوله گالوانیزه گرم 32 با رَک و پینیون و گیر بکس دستی و برقی می باشند که انتقال نیرو از موتور گیربکس به پینیون ها توسط لوله گالوانیزه گرم 32 صورت می‌گیرد و دریچه های جانبی نیز با مدل رویل آپ (دستی و برقی ) اجرا می‌شود.
* عموما جهت کشت های خاکی توصیه می‌گردد. * پوشش سقف از جنس پلی اتیلن با 5 و 8 و 10 درصد UV و افزودنی هایی از قبیل IR و LD و EVA و … می‌باشد.
* دیواره‌های جانبی بنا به شرایط منطقه تا 70 سانت دیوار بتنی و در ادامه با پلی‌کربنات طراحی می‌شوند.
* قابلیت نصب پوشش پلاستیک در دیواره‌ها را نیز دارد.

ما را در فضای مجازی دنبال کنید:

شرکت نوزده گیاه گوهر چشمه خورشید با رویکردی نو و متفاوت در صنعت گلخانه و کشت گیاهان دارویی،فروش بذر ، نشاء،محصولات خشک و اسانس و عصاره همچنین کارشناسان مجرب در خدمت مشتریان میباشد.

ارتباط با ما

تمامی حقوق برای شرکت نوزده گیاه گوهر چشمه خورشید محفوظ میباشد.

مشاوره رایگان