گلدان یونولیتی

گلدان یونولیتی

اکس یونولیتی یا گلدان یونولیت شرکت نوزده گیاه گوهر چشمه خورشید در دو سبک همراه با پایه (درصورت نیاز) عرضه می‌گردد.

  • نوع دوم (B)، دهانه و کف گلدان برابر است.
  • نوع اول (A)، کف گلدان کوچکتر از دهانه آن می‌باشد.

ابعاد تقریبی این گلدان های یونولیتی 100*30*40 و وزن تقریبی هر باکس یونولیت حدود 900 گرم می‌باشد. این گلدان های پلاستوفوم (یونولیت) جهت گلدان بستر گلهای شاخه بریده بسیار به کار برده می‌شوند. زیبایی، زهکشی مناسب، وزن پایین و حمل و نقل اسان، طول عمری بالا و… این گلدانها باعث شده در سالهای اخیر بیشتر مورد توجه قرار گیرند.

 

مزایا گلدان یونولیتی

سبک وزن:
یکی از مشکلاتی که کشاورزان در رابطه با گلدان های سفالی و غیره با ان رو به رو می‌شوند، وزن سنگین انها به هنگام جا به جایی است. اما با استفاده از گلدان های یونولیتی، مشکلی در جا به جایی گلدان ها و چینش آن به وجود نخواهد آمد.

گلدان عایق:
در گلدان های یونولیتی جذب اب به صفر درصد خواهد رسید و در این صورت شما در هزینه های آب مصرفی خود صرفه جویی خواهید کرد.

ضد قارچ و باکتری:
خاصیت آنتی باکتریال این نوع گلدان ها باعث شده تا آفات وبیماری ها راهی برای ورود به گیاه و همچنین انتقال آن به بقیه گیاه را نداشته باشند. در این نوع گلدان ها، جلبک ها رشد نمی‌کنند و پس از چند بار استفاده، ظاهر گلدان را خراب نخواهند کرد.

قیمت مناسب:
این گلدان های یونولیتی نسبت به بقیه گلدان ها – از جمله گلدان های سفالی و پلاستیکی – قیمت کمتری در بازار دارند. و از اینجهت کشاورزان در هزینه های تولید خود به نحو احسنت صرفه جویی خواهند کرد.

 

گلدان یونولیت B
باکس یونولیتی یا گلدان یونولیت شرکت نوزده گیاه گوهر چشمه خورشید در دو سبک همراه با پایه (درصورت نیاز) عرضه می‌گردد.

  • در نوع اول (B) ، دهانه و کف گلدان برابر است.
  • در نوع دوم (A)، کف گلدان کوچکتر از دهانه آن می‌باشد.

ابعاد تقریبی این گلدان ها 100*30*40 و وزن تقریبی هر باکس حدود 900 گرم می‌باشد. این گلدان های پلاستوفوم (یونولیت) جهت گلدان بستر گل های شاخه بریده بسیار به کار برده می‌شوند. زیبایی، زهکشی مناسب، وزن پایین و حمل و نقل اسان، طول عمری بالا و… به این واسطه این گلدان ها در بازا ایران و خارج از آن، بیشتر مورد استفاده قرار گرفتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *