گلدان یونولیتی چیست؟
باکس یونولیتی یا گلدان یونولیت شرکت نوزده گیاه گوهر چشمه خورشید در دو سبک همراه با پایه (درصورت نیاز) عرضه می‌گردد.
در نوع دوم (B)، دهانه و کف گلدان برابر است.
در نوع اول (A)، کف گلدان کوچکتر از دهانه آن می‌باشد.
ابعاد تقریبی این گلدان های یونولیتی 100*30*40 و وزن تقریبی هر باکس یونولیت حدود 900 گرم می‌باشد. این گلدان های پلاستوفوم (یونولیت) جهت گلدان بستر گلهای شاخه بریده بسیار به کار برده می‌شوند. زیبایی، زهکشی مناسب، وزن پایین و حمل و نقل اسان، طول عمری بالا و… این گلدانها باعث شده در سالهای اخیر بیشتر مورد توجه قرار گیرند.

مزایا گلدان یونولیتی
سبک وزن: یکی از مشکلاتی که کشاورزان در رابطه با گلدان های سفالی و غیره با ان رو به رو می‌شوند، وزن سنگین انها به هنگام جا به جایی است. اما با استفاده از گلدان های یونولیتی، مشکلی در جا به جایی گلدان ها و چینش آن به وجود نخواهد آمد.
گلدان عایق: در گلدان های یونولیتی جذب اب به صفر درصد خواهد رسید و در این صورت شما در هزینه های آب مصرفی خود صرفه جویی خواهید کرد.
ضد قارچ و باکتری: خاصیت آنتی باکتریال این نوع گلدان ها باعث شده تا آفات وبیماری ها راهی برای ورود به گیاه و همچنین انتقال آن به بقیه گیاه را نداشته باشند. در این نوع گلدان ها، جلبک ها رشد نمی‌کنند و پس از چند بار استفاده، ظاهر گلدان را خراب نخواهند کرد.
قیمت مناسب: این گلدان های یونولیتی نسبت به بقیه گلدان ها – از جمله گلدان های سفالی و پلاستیکی – قیمت کمتری در بازار دارند. و از اینجهت کشاورزان در هزینه های تولید خود به نحو احسنت صرفه جویی خواهند کرد.

گلدان یونولیت B
باکس یونولیتی یا گلدان یونولیت شرکت نوزده گیاه گوهر چشمه خورشید در دو سبک همراه با پایه (درصورت نیاز) عرضه می‌گردد.
در نوع اول (B) ، دهانه و کف گلدان برابر است.
در نوع دوم (A)، کف گلدان کوچکتر از دهانه آن می‌باشد.
ابعاد تقریبی این گلدان ها 100*30*40 و وزن تقریبی هر باکس حدود 900 گرم می‌باشد. این گلدان های پلاستوفوم (یونولیت) جهت گلدان بستر گل های شاخه بریده بسیار به کار برده می‌شوند. زیبایی، زهکشی مناسب، وزن پایین و حمل و نقل اسان، طول عمری بالا و… به این واسطه این گلدان ها در بازا ایران و خارج از آن، بیشتر مورد استفاده قرار گرفتند.

ما را در فضای مجازی دنبال کنید:

شرکت نوزده گیاه گوهر چشمه خورشید با رویکردی نو و متفاوت در صنعت گلخانه و کشت گیاهان دارویی،فروش بذر ، نشاء،محصولات خشک و اسانس و عصاره همچنین کارشناسان مجرب در خدمت مشتریان میباشد.

ارتباط با ما

تمامی حقوق برای شرکت نوزده گیاه گوهر چشمه خورشید محفوظ میباشد.

مشاوره رایگان