متن سربرگ خود را وارد کنید

متن سربرگ خود را وارد کنید

گلدان یونولیتی چیست؟
باکس یونولیتی یا گلدان یونولیت شرکت نوزده گیاه گوهر چشمه خورشید در دو سبک همراه با پایه (درصورت نیاز) عرضه می‌گردد.
در نوع دوم (B)، دهانه و کف گلدان برابر است.
در نوع اول (A)، کف گلدان کوچکتر از دهانه آن می‌باشد.
ابعاد تقریبی این گلدان های یونولیتی 100*30*40 و وزن تقریبی هر باکس یونولیت حدود 900 گرم می‌باشد. این گلدان های پلاستوفوم (یونولیت) جهت گلدان بستر گلهای شاخه بریده بسیار به کار برده می‌شوند. زیبایی، زهکشی مناسب، وزن پایین و حمل و نقل اسان، طول عمری بالا و… این گلدانها باعث شده در سالهای اخیر بیشتر مورد توجه قرار گیرند.

مزایا گلدان یونولیتی
سبک وزن: یکی از مشکلاتی که کشاورزان در رابطه با گلدان های سفالی و غیره با ان رو به رو می‌شوند، وزن سنگین انها به هنگام جا به جایی است. اما با استفاده از گلدان های یونولیتی، مشکلی در جا به جایی گلدان ها و چینش آن به وجود نخواهد آمد.
گلدان عایق: در گلدان های یونولیتی جذب اب به صفر درصد خواهد رسید و در این صورت شما در هزینه های آب مصرفی خود صرفه جویی خواهید کرد.
ضد قارچ و باکتری: خاصیت آنتی باکتریال این نوع گلدان ها باعث شده تا آفات وبیماری ها راهی برای ورود به گیاه و همچنین انتقال آن به بقیه گیاه را نداشته باشند. در این نوع گلدان ها، جلبک ها رشد نمی‌کنند و پس از چند بار استفاده، ظاهر گلدان را خراب نخواهند کرد.
قیمت مناسب: این گلدان های یونولیتی نسبت به بقیه گلدان ها – از جمله گلدان های سفالی و پلاستیکی – قیمت کمتری در بازار دارند. و از اینجهت کشاورزان در هزینه های تولید خود به نحو احسنت صرفه جویی خواهند کرد.

گلدان یونولیت B
باکس یونولیتی یا گلدان یونولیت شرکت نوزده گیاه گوهر چشمه خورشید در دو سبک همراه با پایه (درصورت نیاز) عرضه می‌گردد.
در نوع اول (B) ، دهانه و کف گلدان برابر است.
در نوع دوم (A)، کف گلدان کوچکتر از دهانه آن می‌باشد.
ابعاد تقریبی این گلدان ها 100*30*40 و وزن تقریبی هر باکس حدود 900 گرم می‌باشد. این گلدان های پلاستوفوم (یونولیت) جهت گلدان بستر گل های شاخه بریده بسیار به کار برده می‌شوند. زیبایی، زهکشی مناسب، وزن پایین و حمل و نقل اسان، طول عمری بالا و… به این واسطه این گلدان ها در بازا ایران و خارج از آن، بیشتر مورد استفاده قرار گرفتند.

ما را در فضای مجازی دنبال کنید:

شرکت نوزده گیاه گوهر چشمه خورشید با رویکردی نو و متفاوت در صنعت گلخانه و برخلاف اکثر گلخانه های اجرا شده در سطح کشور که بر اساس یک پیش فرض و با یک مشخصات در مناطق مختلف با شرایط متفاوت اجرا میگردند،اقدام به طراحی سازه‌های گلخانه متناسب با شرایط حاکم بر منطقه از جمله،اقلیم،توپوگرافی منطقه،نوع خاک و حداکثر مقدار بارش برف و حداکثر سرعت باد و همچنین با در نظر گرفتن بارهای مرده و زنده دیگر وارده به سازه گلخانه ، اقدام به طراحی و محاسبه گلخانه ها مینماید.

ارتباط با ما

تمامی حقوق برای شرکت نوزده گیاه گوهر چشمه خورشید محفوظ میباشد.

مشاوره رایگان