متن سربرگ خود را وارد کنید

متن سربرگ خود را وارد کنید

این مورد یکی از نیازهای اساسی در گلخانه هایی است که کار کشت صیفی جاتی مانند گوجه، خیار، فلفل دلمه، بادمجان و…. را انجام می‌دهند. استفاده از نخ گلخانه سبب می‌شود که گیاه به صورت عمودی و رو به بالا رشد کند. استفاده از نخ گلخانه سبب می‌شود تا بتوان از حداکثر فضای گلخانه استفاده کرد و محصول بیشتری به دست آورد. نخ های گلخانه ای دارای ضخامت های متفاوتی هستند که باید متناسب با نوع گیاه انتخاب شوند. این نخ ها معمولا در برابر پارگی مقاوم هستند و طول عمر بالایی دارند. نخ گلخانه ای صدمه ای به گیاه وارد نمی‌کند و باعث حفظ بوته های گیاه تا زمان برداشت محصول می‌گردد که این امر باعث افزایش کیفیت محصول تولیدشده می‌شود.

مقاومت و طول عمر بالا
تولید شده از مواد یو وی
منجر به بریدگی و خراب شدن ساقه گیاه نخواهد شد.
در اندازه و ضخامت های متفاوت تولید شده است و شما می‌توانید بر اساس نوع محصول خود ضخامت مورد نظر و متناسب را انتخاب کنید.
در افزایش کیفیت محصول مورد نظر مؤثر است.
در برابر کشش و پارگی بسیار مقاوم است.

ما را در فضای مجازی دنبال کنید:

شرکت نوزده گیاه گوهر چشمه خورشید با رویکردی نو و متفاوت در صنعت گلخانه و برخلاف اکثر گلخانه های اجرا شده در سطح کشور که بر اساس یک پیش فرض و با یک مشخصات در مناطق مختلف با شرایط متفاوت اجرا میگردند،اقدام به طراحی سازه‌های گلخانه متناسب با شرایط حاکم بر منطقه از جمله،اقلیم،توپوگرافی منطقه،نوع خاک و حداکثر مقدار بارش برف و حداکثر سرعت باد و همچنین با در نظر گرفتن بارهای مرده و زنده دیگر وارده به سازه گلخانه ، اقدام به طراحی و محاسبه گلخانه ها مینماید.

ارتباط با ما

تمامی حقوق برای شرکت نوزده گیاه گوهر چشمه خورشید محفوظ میباشد.

مشاوره رایگان